KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9995155

nr 999 5155

Blandteknik

signerad, "Ovida vista Amarna", bladets mått: 66x50

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:47:07